BALONOWA 46 – NOWE MIESZKANIA NA RETKINI

„Balonowa 46” to nowoczesne mieszkania i apartamenty w kameralnym budynku zlokalizowane w ustronnej części miasta. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną architekturą, wyjątkową estetyką aranżacji oraz wysokim poziomem wykończenia.

„Balonowa 46” to miejsce, w którym znajdziemy mieszkania dostosowane do potrzeb każdego klienta. Powierzchnia użytkowa została zaaranżowana w sposób czyniący ją przestronną i ergonomiczną. Wszystkie mieszkania posiadają duże balkony, a te zlokalizowane na parterze budynku posiadają ogródki. Dla wygody i bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców w budynku znajduje się podziemny parking oraz schowek na rowery. Położenie budynku w południowej części Retkini gwarantuje jednocześnie spokój, ustronność i intymność niezakłóconą zabudową sąsiednich budynków oraz szeroki dostęp do pełnej infrastruktury jaką zapewnia dobrze zorganizowane i sprawnie funkcjonujące osiedle.

BALONOWA 46 – W NAJBLIŻSZYM SĄSIEDZTWIE

W najbliższym sąsiedztwie Inwestycji znajdują się ośrodki zapewniające dostęp do służby zdrowia, edukacji i handlu. Niewątpliwą zaletą jest blisko usytuowany Posterunek Policji oraz Straż Pożarna. Ponadto osiedle, w którym znajduje się budynek wyróżnia się sąsiedztwem Ogrodu Botanicznego, Ogrodu Zoologicznego, Aquaparku Fala, Atlas Areny, Dworca Łódź Kaliska oraz wielu innych. „Balonowa 46” jest dobrze skomunikowana z centrum Łodzi oraz pozostałymi dzielnicami, zarówno komunikacją miejską oraz samochodem.

Aranżacja zieleni oraz organizacja przestrzeni wokół budynku czyni Inwestycję miejscem atrakcyjnym do zamieszkania dla każdego wymagającego klienta oczekującego jakości i profesjonalizmu.

Loading map...

Loading